Aktualności
PRZERWA WAKACYJNA

Informujemy, że w lipcu i sierpniu stowarzyszenie nie będzie prowadziło dyżurów oraz grupy wsparcia. Zapraszamy we wrześniu.

PACZKI ZDROWIA DLA PODOPIECZNYCH NASZEGO STOWARZYSZENIA

W ramach współpracy z Lubuskim Stowarzyszeniem Wsparcia Opiekunów i Osób Dotkniętych Chorobą Alzheimera z Zielonej Góry, nasze stowarzyszenie otrzymało 15 paczek zdrowia dla osób chorych. Zostały one 3 czerwca przekazane opiekunom tych osób. Dziękujemy.

Harmonogram spotkań w czerwcu 2020

Drodzy Państwo, z uwagi na obecną sytuację w kraju, w trosce o zdrowie nas wszystkich, dyżur i spotkania w miesiącu CZERWCU nie odbędą się. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Harmonogram spotkań w maju 2020

Drodzy Państwo, z uwagi na obecną sytuację w kraju, w trosce o zdrowie nas wszystkich, dyżur i spotkania w miesiącu MAJU nie odbędą się. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Harmonogram spotkań w kwietniu 2020

Drodzy Państwo Z uwagi na obecną sytuację w kraju, w trosce o zdrowie nas wszystkich, dyżur i spotkania w miesiącu KWIETNIU nie odbędą się. 

Harmonogram spotkań w marcu 2020

Drodzy Państwo Z uwagi na obecną sytuację w kraju, w trosce o zdrowie nas wszystkich, dyżur i spotkanie w dniach 18-go i 25-go marca nie odbędą się.  Planowane na 25 marca spotkanie z pracownikiem Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie,  dotyczące funkcjonowania domów pomocy społecznej, zasad kierowania do tych placówek oraz odpłatności za pobyt, odbędzie się w […]

Archiwum